بهترین عینک برای صورت گرد و تپل

بهترین مدل عینک برای صورت گرد و تپل

اینکه چطور می‌توانیم عینکی را انتخاب کنیم که به صورت‌مان بنشیند، نیازمند این است که با فریم عینک را متناسب با فرم صورت انتخاب کنیم. چرا که در واقع تناقض میان عینک و صورت است که جذابیت را به چهره تان می‌بخشد. اما تنها شکل صورت نیست که فاکتوری مهم در انتخاب عینک‌تان خواهدبود. به این معنا که باید در کنار حالت صورت، باید به رنگ پوست، رنگ چشم، رنگ مو و… هم توجه داشته باشید که بتوانید بهترین عینک را برای چهره خود خریداری کنید. اما برای اینکه لیستی از همه این موارد داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم تا پایان مقاله همراهی‌مان کنید.

در انتخاب عینک برای صورت گرد؛ اول فرم صورت تان را بشناسید

عینک مناسب صورت گرد و تپل

برای اینکه فرم صورت خودتان را بشناسید، آینه اولین موردی است که به آن نیاز خواهیدداشت. صورت‌های گرد صورتی‌هایی هستند که به دایره نزدیک ترند. این مدل از صورت دارای 4 ویژگی بوده که با دانستن آن‌ها می‌توانید فرم صورت را از دور تشخیص دهید. صورت‌های گرد دارای طول و عرض تقریبا برابری هستند و گونه‌ها هم نسبت به سایر اجزای صورت، برجسته‌تر به نظر می‌رسد. برخلاف صورت‌هایی با فک زاویه‌دار، چهره‌های گرد فاقد زاویه‌ها و خطوط تند بوده و در کل شکل صورت گرد و نرم به چشم می‌آید. خط فک برجسته‌ای را هم در این صورت‌ها دیده نمی‌شود و به گردی تمایل دارد.

کدام عینک مناسب صورت گرد و تپل است؟

عینک مناسب برای صورت گرد و تپل

مهم‌ترین اصلی را که باید در خرید عینک طبی برای صورت‌ گرد و تپل در نظر بگیرید این است: فریمی را انتخاب کنید که برخلاف چهره گردتان زاویه‌دار باشد. بهترین فریمی را که می‌توان برای این شکل از صورت انتخاب کرد، عینک‌هایی با فریم هندسی و زاویه‌دار هستند مثل عینک طبی مربعی. این دست از فریم‌ها به خاطر تناقضی که بین صورت گرد و دارای انحنا و فریم‌های عینک هندسی و زاویه‌دار ایجاد می کنند، باعث به‌وجود آمدن تعادل شده و جذابیتی زیادی را به صورت‌تان می‌بخشد. عینک طبی مستطیلی و عینک آفتابی مستطیلی هم بین افرادی که صورت گرد و کوچک دارند، از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. البته باید توجه کنید که هم اندازه بودن عرض و ارتفاع در چهره‌های گرد، سبب می‌شود این گونه صورت‌ها کوچک‌تر از اندازه واقعی خود به نظر برسند. اما فریم‌های مستطیلی این تصویر را شکسته و صورت را کشیده‌تر و باریک‌تر نشان می‌دهند. استفاده از فریم های شیب دار برای افرادی که دارای صورت گرد هستند، باعث می‌شود توجه از گونه‌ها برداشته شده و چشم های‌تان بیشتر دیده شود. در این میان فریم‌هایی که شیب به سمت بالا دارند، جذابیت چهره را چند برابر خواهند کرد.

برای صورت گرد با پوست روشن کدام عینک مناسب است؟

عینک مناسب صورت گرد و بینی بزرگ

بیشتر افراد تصور می‌کنند که عینک طبی گرد یا عینک آفتابی گرد برای صورت گرد مناسب است اما عینک مستطیلی و مربعی بیشتر به صورت گرد می‌آید. رنگ فریم عینک برای صورت گردی که پوست روشن دارد باید با رنگ پوست هماهنگ باشد تا زیبایی چهره را بیشتر به نمایش بگذارد. پس هنگام خرید به قیمت عینک طبی دخترانه شیک برای صورت گرد توجه کنید و در نظر داشته باشید که رنگ‌های تیره مانند مشکی، قهوه‌ای تیره یا طوسی برای چهره‌ی گرد و رنگ پوستی روشن مناسب هستند. این رنگ‌ها به خوبی با رنگ پوست روشن هماهنگی دارند و چهره را بیشتر به نمایش می‌گذارند. به عنوان مثال، رنگ مشکی یک رنگ کلاسیک و شیک است که با اکثر رنگ‌های پوست هماهنگی دارد و به چهره شما زیبایی می‌بخشد. در نهایت، انتخاب رنگ فریم عینک بستگی به سلیقه شخصی شما دارد و ممکن است رنگ‌های دیگر نیز برای شما جذاب باشند.

صورت گرد با پوستی تیره، کدام عینک را خریداری کنیم؟

عینک طبی برای صورت گرد مردانه

برای پوست تیره یا افرادی که رنگ پوستی سبزه دارند، رنگ‌های زنده و روشن می‌توانند بسیار جذاب باشند. هنگام خرید عینک برای صورت گرد و تپل مردانه توجه کنید که رنگ‌هایی مانند قهوه‌ای، طوسی، زرد و قرمز می‌توانند با پوست تیره هماهنگی بسیار خوبی داشته باشند و چهره شما را بیشتر به نمایش بگذارند. همچنین، رنگ‌های زنده‌تر مانند آبی یا بنفش روشن برای مدل عینک طبی برای صورت گرد مردانه با پوست تیره بسیار جذاب است و چشمان شما را بیشتر به نمایش بگذارند. با این اوصاف می‌توان به این نتیجه رسید که هرچه بین رنگ فریم با رنگ پوست صورت‌تان تضاد بیشتری داشته باشد، صورت شما جلوه دیگری خواهدداشت.

کدام عینک آفتابی برای صورت های گرد مناسب است؟

عینک آفتابی برای صورت گرد و تپل

عینک آفتابی برای صورت گرد و تپل، عینک آفتابی زنانه یا عینک آفتابی مردانه ای است که دارای فریم‌های کمی زاویه دار و یا فریم‌های بزرگتر و مستطیلی است. این نوع فریم‌ها می‌توانند کمک کنند تا چهره شما بلندتر و باریک‌تر به نظر برسد و از این رو صورت گردتان را تعادل بخشند. عینک‌ آفتابی مردانه یا زنانه با فریم‌های بزرگتر همچنین می‌توانند از گردی صورت شما پوشش بیشتری ایجاد کنند و از این طریق زیبایی آن را بیشتر به نمایش بگذارند. همچنین، انتخاب رنگ فریم نیز می‌تواند نقش مهمی در تعیین ظاهر نهایی داشته باشد. رنگ‌های تیره مانند مشکی، قهوه‌ای تیره یا آبی تیره معمولاً برای صورت‌های گرد مناسب هستند. اما این قانون همیشگی نیست و بستگی به سلیقه شخصی شما دارد.

افرادی با صورت گرد این مدل از عینک را نباید خریداری کنند!

عینک نامناسب برای صورت گرد

از آنجاییکه صورت‌های گرد دارای اندازه‌ای یکسان در قسمت‌های بالا و پایین هستند، با این تفاسیر توصیه می‌شود برای صورت‌های گرد، از خرید عینک‌های با فریم‌های بسیار گرد یا بسیار کوچک خودداری کنید. این نوع فریم‌ها ممکن است شکل گردی چهره را بیشتر به نمایش بگذارند و آن را بیشتر تاکید کنند. به جای آن، عینک‌های با فریم‌های کمی زاویه دار و یا فریم‌های بزرگتر و مستطیلی مناسب‌تر هستند. همچنین فراموش نکنید که عینک‌های آفتابی با فریم‌های بسیار باریک نیز ممکن است به چهره گرد شما بیشتر تاکید کنند، بنابراین از این نوع فریم‌ها هم خودداری کنید. پس عینک برای صورت گرد زنانه و عینک برای صورت گرد مردانه قطعا عینکی که فریم گرد داشته باشد، نیست. در واقع عینک ری بن، عینک‌ پرادا و عینک پلیس بهترین عینک برای صورت گرد هستند.

عینک مناسب صورت گرد و تپل مردانه

پیش از خرید عینک آفتابی مردانه، آگاهی از عینک آفتابی مناسب صورت گرد برای آن دسته از آقایانی که صورت گرد و تپل دارند، کمک بزرگی برای خرید راحت‌تر است. عینک آفتابی برای صورت گرد و تپل مردانه دارای ویژگی‌هایی است که با مدل چهره در تضاد است. در واقع نوعی از عینک آفتابی که گوشه‌های تیز و زاویه‌درای دارد، عینک مناسب برای صورت گرد و بینی بزرگ است. عینک آفتابی مربعی و طبی مربعی با این صورت‌ها بسیار هماهنگ است.

عینک مناسب صورت گرد و تپل زنانه

خانم‌هایی که صورت گرد دارند بهتر است از عینک‌هایی استفاده کنند که مربع و مستطیل شکل است. عینک آفتابی کائوچویی و عینک طبی کائوچویی برای صورت گرد و کوچک دخترانه بسیار مناسب و جذاب هستند. این عینک‌ها، صورت گرد دخترانه را جذاب‌تر نشان می‌دهند مخصوصا اگر از نوع رنگی انتخاب شوند. عینک طبی برای صورت گرد و تپل زنانه می‌تواند عینک طبی بدون فریم هم باشد که اغلب شیشه‌هایی مستطیلی دارند. عینک آفتابی بدون فریم با شیشه‌های مربعی هم به زیبایی چهره‌های گرد زنانه اضافه می‌کند. برای مشاهده قیمت خرید عینک آفتابی زنانه مارک دار اصل بد نیست نگاهی به قیمت عینک‌های  آفتابی در اینجا بیندازید.

فروشگاه اینترنتی رای بن؛ انتخابی مناسب برای خرید عینک

پیشنهاد می‌کنیم این بار خرید عینک برای صورت گرد و کوچک را با در نظر گرفتن موارد گفته شده، از فروشگاه اینترنتی عینک رای بن تجربه کنید. در حقیقت تمامی این موارد از تشخیص فرم صورت، تناسب رنگ فریم عینک با رنگ پوست را در این مقاله گنجاندیم تا به شما در انتخاب عینکی مناسب کمک کنیم. نگران تضمین کیفیت و قیمت محصول هم نباشید؛ چرا که این فروشگاه در کنار این دو ویژگی تنوع، ضمانت 7 روزه کالا، پشتیبانی 24 ساعته، مونتاژ عدسی نمره‌دار با فریمی دلخواه و… را برای تمامی مشتریان خود در نظرگرفته است. در صورتی که هرکدام از مدل‌های عینک را در فروشگاه رای بن پسند کردید، کافی است نسخه عینک‌تان را برای ما ارسال کنید تا عدسی عینک طبی را به همراه فریم مورد نظرتان از طریق پست بفرستیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

آدرس فروشگاه

دفتر مرکزی: تهران، خیابان جمهوری، خیابان نوفل لوشاتو (زیر پل حافظ)، کوچه زرتشتیان، پلاک 15، واحد یک
تلفن: 02166732209 – 02166731571

فروشگاه: تهران – شهرری – میدان شهرری – ابتدای خیابان شهید بیات – پلاک 390  (فروشگاه عینک بینایی)
تلفن: 02155974928

پیمایش به بالا
اسکرول به بالا