سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

لنز تماسی

در عصر حاضر لنزهای رنگی در بین مردم از محبوبیت خاصی برخوردار شده اند این محبوبیت بیشتر بخاطر جذابیت است البته می توان گفت نوع دیگری از این لنزها به جای عینک کاربرد دارند چرا که به آنها لنزهای طبی می گویند لنزهای طبی علاوه بر داشتن نمره می توانند از امیتاز لنزهای رنگی که همان زیبایی و تنوع در رنگ آنهاست برخوردار باشند استفاده از لنزهای طبی و غیرطبی کمی دشوار است و سختی در نحوه استفاده، حفظ و نگهداری آن می باشد. لنزهای طبی و رنگی معمولا مدت استفاده دارند به این معنا که به چند دسته روزانه ، هفتگی ، ماهانه ، فصلی و شش ماهه تقسیم می شوند.

 کسانی که از لنز استفاده می کنند نباید در استفاده از لوازم آرایشی زیاده روی کنند چرا که می تواند سبب حساسیت چشم شود و همین حساسیت قرمزی چشم، سوزش، اشک و ... را به همراه دارد در شرایطی بدتر اگر مقدار کمی از مواد آرایشی از طریق اشک وارد چشم شود و روی سطح داخلی لنز قرار گیرد می تواند سبب خراشیده شدن قرنیه و نفوذ عفونت به داخل آن گردد. زمانیکه لنز بر روی چشم قرار دارد باید از ورود به محل هایی که گرد و غبار زیادی دارند دوری کرد و یا از گریه کردن پرهیز نمود.

در زمان انتخاب لنز باید به نکاتی از قبیل رنگ پوست و چشم، مدت مورد استفاده توجه داشته باشند به عنوان مثال کسانی که چشمانی تیره دارند باید از عدسی های روشن استفاده کنند چرا که این رنگ ها بر روی چشمان شان جلوه ای بیشتری خواهد داشت و همین مساله برای کسانی که چشمان روشن دارند برعکس است. مورد بعدی که باید به آن توجه داشت نسبت به میزان استفاده لنز خود را انتخاب نماییم چرا که اگر لنزهای روزانه را برای چند روز استفاده کنیم سطح این لنزها فاسد شده و به چشم آسیب می رساند.

لنزهایی که با قابلیت استفاده طولانی می باشند باید آنها را در محلول های مخصوص نگهداری کرد و در صورت لغزنده شدن سطح آنها بعد چند بار استفاده باید از قرص هایی مخصوصی استفاده کرد که پروتئین های اضافی روی سطح آنها را از بین می برد.

شرکت هایی بزرگی با  برندهای مختلف در حال حاضر تولید کننده لنزهای رنگی ، طبی و یا طبی رنگی می باشند که می توان به FRESHLOOK ، Adore ،  Clear Vision ، Acuvue و ... اشاره کرد

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
زمان استفاده
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()