سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

عینک طبی

عینک طبی آن دسته از عینک هایی هستند که توسط پزشک تجویز شده و برای رفع عیوب انکساری مانند نزدیک بینی، دوربینی، آستیگماتیسم و ... استفاده می گردد افرادی که دچار ضعیفی چشم هستند باید به طور سالانه معاینه شوند چرا که ممکن است در طول زمان اجزای تشکیل دهنده چشم در طول زمان دچار تغییر شوند و  در گاهی اوقات صدمات جبران ناپذیری به چشم وارد می کند.

عینک های طبی به دو دسته نزدیک بین و دوربین تقسیم می شوند عینک های نزدیک بین بیشتر برای افرادی استفاده می شود که دچار پیرچشمی هستند البته دسته افراد که دچار ضعیفی نیز هستند از عینک های دودید استفاده می کنند خاصیت این عینک های این است که شخص استفاده کننده با یک عینک هم نزدیک بینی را دارد و دوربینی را. عدسی این نوع عینک طوری طراحی شده اند که قسمت تحتانی عدسی نزدیک بین و قسمت فوقانی آن دوربین است که کار را شخص راحت تر می کند. عدسی عینک های طبی یا شیشه ای هستند یا پلاستیک که هر کدام مزایای خود را دارد. عدسی های شیشه ای مقاومتشان در برابر خط و خش و قدمتان بیشتر است ولی عدسی های پلاستیکی مقاومتشان در برابر ضربه بیشتر بوده و وزن کمتری نسبت نوع شیشه ای دارند. در سال های گذشته نوع جدیدی از عدسی های پلاستیک وارد بازار شده به نام پلی کربنات که مقاومتشان به قدری بالاست که به ورزشکاران و افراد با مشاغل سخت پیشنهاد می شود.

عدسی ها می توانند آنتی رفلکس، فتوکرومیک یا هردو ویژگی را داشته باشند که خاصیت آنتی رفلکس بودن مانع انعکاس نور به سمت چشمان و سبب دید بهتری می شوند و عدسی هایی که فتوکرومیک هستند در برابر نور فرابنفش واکنش داده و تیره می شوند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
مدل
فریم
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()